علّت گرايش شديد به فساد و بي بندوباري در كشورهاي صنعتي و پيشرفته چيست ؟

0

دوست عزیز تا حالا در مورد علّت گرايش شديد به فساد و بي بندوباري در كشورهاي صنعتي و پيشرفته چيست ؟ مطالعه ای داشتین؟

می دانید چه کاربردی در زندگی دارد؟

امروز قصد داریم اطلاعاتی در مورد علّت گرايش شديد به ف … صرفا علمی را برای شما کاربران عزیز بیان کنیم
فرويد در كتابي گفته بود سرنوشت آدمي تابع تشريح اوست . اين كلام فرويد در عين خوبي يك اشكال اساسي داشت . او بايد مي گفت سرنوشت آدمي تابع تشريح صحيح اوست . آنها انسان را ناقص و محدود تشريح كردند . همين فرويد نابهنجاريهاي رفتاري را در انسان فقط معلول سركوبي ميل جنسي دانست و به همين دليل آزادي آن را توصيه كرد . همانطور كه افراط در محروميّت در تاريخ اخلاقي غرب محكوم بود . اين توصيه بيمارگونه نيز باعث از هم گسيختگي روابط اخلاقي و عفت عمومي شد . چنانكه يكي از جامعه شناسان غربي گفته است . براي تثبيت عقيده فرويد بيست سال كوشش شد . امّا براي جمع آوري آثار مخرب آن دويست سال كار لازم است . انسان ابعاد وسيع و ناشناخته اي دارد كه تنها تأمين كننده جامع آن دين و آموزش هاي انبياست . و تحليل صحيح نيز از خالق و آفريننده او صادر مي شود .
2 . آن بينش غلط ، جهت گيري اجتماعي و سياسي غلط ديگري را شكل داد كه نظامهاي حاكم اخلاق در سياست را كنار نهادند و در نتيجه در برنامه ريزي آنان مباني اخلاقي ضعيف شمرده شد .
3 . نقش فرقه صهيونيست كه عقايد ويژه آنان سياست ناپاكي را نتيجه مي دهد قابل تأمّل و مطالعه است .
کاربران عزیز تمام اطلاعات بیان شده در مورد علّت گرايش شديد به ف … صرفا علمی می باشد.

اگر در مورد علّت گرايش شديد به فساد و بي بندوباري در كشورهاي صنعتي و پيشرفته چيست ؟ سوالی دارین از قسمت نظرات ارسال فرمایید اگر اطلاع داشته باشیم پاسخ می دهیم و الا ارجاع می دهیم و خوشحال می شویم نقد خود را بیان کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.